Kontakt

Här hittar du uppgifter till våra kontakter för respektive ansvarsområde. Söker du en medarebetare som inte finns med på sidan hänvisar vi till växeln.

054 – 18 70 85

Gustav Jansson

Prisuppgifter, Utredningar, Projektering

070 – 670 03 12
gustav.jansson@akj.se

Prisuppgifter, Utredningar, Projektering

070 – 670 03 12
gustav.jansson@akj.se

Lars-åke Adolfsson

Affärsområde Fjärrvärme, Industri

070 – 670 02 66
lars-ake.adolfsson@akj.se

Affärsområde Fjärrvärme, Industri

070 – 670 02 66
lars-ake.adolfsson@akj.se

Per Hällebo

Eftermarknad, Ombyggnationer

070 – 670 02 75
per.hallebo@akj.se

Eftermarknad, Ombyggnationer

070 – 670 02 75
per.hallebo@akj.se

Dennis Eliasson

Affärsområde Närvärme, Inköp

070 – 227 13 04
dennis.eliasson@akj.se

Affärsområde Närvärme, Inköp

070 – 227 13 04
dennis.eliasson@akj.se

Ambjörn Hägglund

Sågverk

076 – 044 94 80

ambjorn.hagglund@akj.se

Sågverk

076 – 044 94 80
ambjorn.hagglund@akj.se

David Jansson

Kvalitet, Miljö

070 – 670 04 48
david.jansson@akj.se

Kvalitet, Miljö

070 – 670 04 48
david.jansson@akj.se

Maria Ludvigsson

Ekonomichef, Administration

070 – 265 80 10
maria.ludvigsson@akj.se

Ekonomichef, Administration

070 – 265 80 10
maria.ludvigsson@akj.se

Martin Jansson

Montage, Styrsystem

070 – 670 00 22
martin.jansson@akj.se

Montage, Styrsystem

070 – 670 00 22
martin.jansson@akj.se

Passion for Bioenergy
and Sustainable
Energy Solutions.

Passion for Bioenergy
and Sustainable
Energy Solutions.