Slide background

Hållbara Energilösningar för framtiden.

Vi på AKJ

Ingvar Jansson

Rådgivning, systemlösningar

+46 (0)70 – 670 00 21
ingvar.jansson@akj.se
Gustav Jansson

Prisuppgifter, utredningar, projektering

+46 (0)70 – 670 03 12
gustav.jansson@akj.se
Ambjörn Hägglund

Prisuppgifter, utredningar, projektering

+46 (0)76 – 044 94 80
ambjorn.hagglund@akj.se
Lars-Åke Adolfsson

Prisuppgifter, utredningar, projektering

+46 (0)70 – 670 02 66
lars-ake.adolfsson@akj.se
Marcus Lindholm

Projektledning

+46 (0)70 – 670 02 93
marcus.lindholm@akj.se
Gert Pluto

Styrsystem

+46 (0)70 – 670 06 78
gert.pluto@akj.se
Daniel Johansson

Support, servicebokning, reservdelar

+46 (0)70 – 675 04 01
daniel.johansson@akj.se
Erik Sigurdsson

Ekonomi

+46 (0)70 – 670 28 01
erik.sigurdsson@akj.se